Як здобути освіту в США

19.05.2016

5 / 5

США – світовий лідер на політичній та економічній аренах, одна з найбільших територіально країн, в якій проживає величезна кількість національностей. Щоб бути американцем, не потрібно належати до певної народності чи раси. Як на зорі свого існування, так і тепер, ця країна приймає людей з усіх куточків світу, надаючи їм свої необмежені можливості. А найзручніший спосіб розпочати нове американське життя — це здобути вищу освіту в США. Саме навчання в Америці відкриє для громадян інших держав максимально вигідні перспективи подальшого працевлаштування та проживання.

Освіта в Америці — найкраща у світі

Але навіть якщо ви не будуєте планів про переїзд, вибирати навчання в Америці варто через те, що воно міцно утримує перше місце у всіх освітніх рейтингах, що складаються останні десятиліття. Перевага американської вищої освіти перед манірним британським — велика доступність та відкритість до інтеграції студентів з інших країн. Щороку десятки тисяч абітурієнтів стають учнями університетів та коледжів США. Серед причин, які спонукають їх (включаючи студентів з України) обирати Америку як місце навчання та проживання, можна виділити наступні чотири:

 1. Це країна з найвищим рівнем популярності у світі (кіно, музика, література, соціальне життя).
 2. Англійська мова посідає перше місце серед всесвітньо поширених мов за ступенем володіння нею: майже кожна доросла людина володіє нею певною мірою.
 3. Усі студенти американських вишів можуть працювати під час навчання та отримувати гідну оплату праці.
 4. Диплом будь-якого з університетів США має високу цінність у всіх розвинених країнах.

Ще однією значною перевагою є те, що вступати в американські коледжі можна три рази на рік — восени (у вересні), а також взимку та навесні. Система вищої освіти США дуже різноманітна і може запропонувати варіанти для будь-якого бюджету – від 20000 EUR/семестр (іменитий Гарвардський університет) до 1,5 тисяч/семестр (коледжі гуманітарних наук). Традиційно коледжем в Америці можуть називати будь-який вищий навчальний заклад. Але університети — це більші та престижніші конгломерати, що включають мережу коледжів та шкіл.
Вартість навчання у США безпосередньо залежить від трьох факторів:

 • рейтинг навчального закладу;
 • тривалість навчання;
 • програма (очна, заочна, дистанційна освіта).

Які спеціальності в США найбільш популярні?

Як і в інших цивілізованих країнах високим попитом у Штатах користуються спеціальності лікаря, юриста, програміста, бізнес-менеджера. Здобути медичну спеціальність, а також сприятливі перспективи для подальшої науково-дослідної діяльності можна у широко відомому Стендфордському університеті. Вища медична освіта в США – еталон якості для будь-якої країни. Якщо ж ваша область — гуманітарні науки, хорошим вибором буде бюджетний Південний коледж Флориди. Найпростіша ситуація з освітою в бізнес-сфері: економічні та управлінські факультети та школи є практично в кожному американському коледжі.

Як вступити до американського ВНЗ та які є програми навчання?

Вимоги вступу для абітурієнтів відрізняються залежно від навчального закладу. Але спільними для всіх іноземних студентів, які хочуть навчатися у США, є такі умови:

 • наявність атестата про середню (вищу) освіту;
 • сертифікат TOEFL (IELTS), що підтверджує рівень володіння англійською мовою;
 • вік до 35 років (для отримання студентської візи категорії F1).

Деякі університети США пропонують спеціальні підготовчі програми, на яких майбутні абітурієнти переважно вдосконалюють англійську мову та готуються до вступу. Але загалом існують чотири типи програм:

 • Бакалаврат – програма базової підготовки у будь-якому напрямку (тривалість навчання 4-5 років).
 • Магістратура – додаткова освіта за наявною спеціальністю (2-3 роки).
 • Докторантура – для майбутніх викладачів і наукових працівників, а також тих, хто проводить власні дослідження (2 роки).
 • МВА – специфічна програма з бізнес-адміністрування для підготовки високопосадових керівників, зазвичай викладається в бізнес-школах при університетах (3-5 років).

Додаткові переваги та перспективи навчання в США

Говорячи про американську освіту, не можна не згадати про активну систему стипендій і грантів, які допомагають обдарованим студентам економити на навчанні. Також під час проходження практики на фірмах та підприємствах з’являється можливість зарекомендувати себе для подальшого працевлаштування. США — це насамперед країна для тих людей, хто не боїться будувати своє життя сам, готовий поєднувати навчання й роботу і не потребує постійного підганяння викладачами для досягнення результатів.

Компанія World Study допоможе вам пройти весь підготовчий етап для здобуття вищої освіти в США. Ми порекомендуємо відповідний ВНЗ, підготуємо документи, погодимо візові питання та за необхідності дамо пораду, на які курси англійської мови краще записатися. З нашою допомогою ви зробите перші кроки на шляху до навчання та кар’єри в США – країні з найбільшими можливостями для своїх мешканців.

Похожие записи

Кто такой специалист информационной безопасности

Сегодня любая компания – это потенциальная жертва кибератак. Украденная информация может стать оружием в руках третьих лиц…

Студенческая виза в Польшу для украинцев

Доступные цены, близкое расположение по отношению к Украине, схожесть менталитета и языка – все это сделало Польшу…

Самые популярные иностранные языки – какие языки стоит учить

Сегодня владение английским – это уже нормальная закономерность, которой никого не удивишь. Это средство глобального общения, его…

Профессии будущего – топ 10 самых востребованных профессий

Для каждого выпускника вопрос, какую профессию выбрать – один из самых сложных. Единицы с детства мечтают стать…
Почему с нами учиться дешевле?

World Study ежегодно получает партнерские скидки и стипендии от учебных заведений Европы и Канады для своих клиентов.
С нами цены до 30% ниже чем напрямую.

Услуги World Study

Бесплатная консультация

бесплатная консультация, предоставление учебных заведений и стран

Подбор программы

индивидуальный подбор программы, подготовка к поступлению

Подача документов

сбор и подготовка документов, подача документов в учебное заведение

Получение визы

получение приглашения, подготовка и подача документов на визу

Поиск жилья

поиск и подбор места проживания, встреча студента в стране обучения

Поддержка студента

поддержка во время обучения, помощь в адаптации и любых вопросах

World Study сегодня это

Наша философия: «Минимум забот, максимум свободного времени для Вас!». Будущему студенту всегда есть куда потратить время: на сбор вещей, подготовку к переезду и новым знакомствам. В это время сотрудники World Study работают над подготовкой всех необходимых документов для поступления.

World Study – официальный представитель многих учебных заведений США, Канады и Европы в Украине! Но не ограничиваем Вас списком этих вузов – выбирайте любой колледж, университет, академию, языковую школу. Вам будет предоставлена помощь при поступлении.

10+

лет на рынке

24

страны

1000+

университетов

1500+

студентов

Отзывы наших клиентов