Отримай місце на бюджеті

В абсолютно будь-якому університеті Європи

Імміграція в Канаду через навчання

Вчися, живи, працюй

Отримай IT-освіту

В Європі безкоштовно!

Вчися безкоштовно в Європі

Державні ВНЗ Іспанії чекають тебе

Вступ до ВНЗ Німеччини

Безкоштовне навчання та отримання ВНЖ

Дізнатися більше

Зв'яжіться з нами!

Навчання за кордоном – найвдаліший старт до успіху

Чому тільки навчання за кордоном дає таку можливість? Все дуже просто, зарубіжні працедавці зацікавлені виключно у висококваліфікованих фахівцях, а гарантією цього є диплом хорошого ВНЗ. Можливо, вища освіта за кордоном не настільки сильно відрізняється від української, але ось диплом, присуджений відомим європейським учбовим закладом або українською освітньою установою, котирується по-різному.

Чому з нами вчитися дешевше?

World Study щорічно отримує партнерські знижки і стипендії від навчальних закладів Європи та Канади для своїх клієнтів.
З нами ціни до 30% нижче ніж безпосередньо.

Послуги World Study

Безкоштовна консультація

безкоштовна консультація, надання навчальних закладів і країн

Підбір програми

індивідуальний підбір програми, підготовка до вступу

Подача документів

збір та підготовка документів, подача документів до навчального закладу

Отримання візи

отримання запрошення, підготовка і подача документів на візу

Пошук житла

пошук і підбір місця проживання, зустріч студента в країні навчання

Підтримка студента

підтримка під час навчання, допомога в адаптації та будь-яких питаннях

World Study сьогодні це

Наша філософія: «Мінімум турбот, максимум вільного часу для Вас!». Майбутньому студенту завжди є куди витратити час: на збір речей, підготовку до переїзду і нових знайомств. У цей час співробітники World Study працюють над підготовкою всіх необхідних документів для вступу.

World Study - офіційний представник багатьох навчальних закладів США, Канади та Європи в Україні! Але не обмежуємо Вас списком цих вузів - вибирайте будь-який коледж, університет, академію, мовну школу. Вам буде надана допомога під час вступу.

10+

років на ринку

24

країни

1000+

університетів

1500+

студентів

Відгуки наших клієнтів

Популярні країни для навчання

Освіта за кордоном зараз стала нагальною необхідністю для людей, що бажають жити не в обмеженому просторі однієї країни, а у світі. Адже навчання в Європі або в Америці – це перший крок до працевлаштування у велику міжнародну корпорацію або імениту фірму, високий шанс на отримання громадянства в розвиненій державі і можливість встановлення ділових зв’язків.

Навчання за кордоном – найвдаліший старт до успіху

Чому тільки навчання за кордоном дає таку можливість? Все дуже просто, зарубіжні працедавці зацікавлені виключно у висококваліфікованих фахівцях, а гарантією цього служить диплом хорошого ВНЗ. Можливо, вища освіта за кордоном не настільки сильно відрізняється від української, але ось диплом, присуджений відомим європейським учбовим закладом або українською освітньою установою, котирується по-різному.

До того ж отримати освіту за кордоном, це означає мати законне право залишитися в країні навчання ще на 1-5 років. Після такого довгого перебування в державі, відмова в отриманні громадянства є рідкісним виключенням.

Студент, здобуваючи вищу освіту за кордоном, знайомиться і навчається разом з майбутніми бізнесменами, членами уряду або представниками наукової еліти різних країн, що дозволяє наладити контакти і завести друзів в усіх куточках світу. А наскільки особисті зв’язки полегшують взаєморозуміння, українці добре знають. Але і це не усі плюси, які дає навчання за кордоном для українців.

Освіта за кордоном: переваги, вигоди, перспективи
 • навчання за кордоном – це володіння іноземними мовами на гідному рівні, чому максимально сприяє занурення в мовне середовище і інтернаціональне оточення;
 • сприйняття англійської мови як рідної відкриває найширші перспективи для працевлаштування і ведення бізнесу;
 • закінчена освіта за кордоном – це ступінь або диплом, що не вимагає підтвердження в Європі або в Америці;
 • вступ за кордон – можливість для абітурієнта швидше стати дорослим і самостійним;
 • навчання за кордоном для українців часто єдиний шанс отримати унікальну спеціальність або пройти інноваційну програму навчання.

Платне і безкоштовне навчання за кордоном

Якщо говорити про вартість освіти, то за кордоном вона не набагато вище середньої по Україні. Безумовно, існують неймовірно престижні університети Англії або Сполучених Штатів, той же Стенфорд, Пристон, Кембрідж, де ціна за навчання складає 20000 – 30000 в рік, в перекладі на долари США. Але навіть вони намагаються скоротити фінансове навантаження на студентів, активно використовуючи присудження різних стипендій і грантів.

У більшості ж випадків, навчання за кордоном, особливо в державному учбовому закладі, не перевищує 500 EUR за семестр. Це актуально для Франції, Австрії. Чехії, Німеччини та інших країн Європи.

Навчання за кордоном може бути і безкоштовним. З невеликими застереженнями воно поширюється і на іноземних студентів в тій же Словаччині, Польщі, Німеччині і так далі

Освіта за кордоном разом з World Study

Не хочете жалкувати за безцільно згаяним часом, нервами і грошима? Немає бажання через мінімальну помилку втрачати рік або два життя? Тоді українському абітурієнтові, якого цікавить навчання за кордоном, варто звернутися до World Study.

Навчання за кордоном: основні “страхи” абітурієнтів

 • Не знаю мову або не зможу вивчити. Для оволодіння іноземною мовою потрібні лише якісні програми навчання, вступ на які забезпечить компанія World Study. А висококваліфіковані викладачі і занурення в інше мовне середовище приведе до успіху.
 • Як скласти іспити до зарубіжного ВУЗУ? Останнім часом багато університетів, коледжів, академій, інститутів і вищіх шкіл відходять від подібної практики, вважаючи за краще приймати студентів на основі середнього балу атестата. У World Study є величезний перелік таких ВНЗ, так що складати іспити не доведеться.
 • Як вступити “трієчникові”? Якщо оцінки в атестаті залишають бажати кращого, то ідеальним виходом для українця буде вступ на програми підготовки. Тоді результати, отримані по закінченню курсів довузівської підготовки, стануть для випускника пропуском в учбовий заклад.
 • Не зможу вступити до магістрату за кордоном з українським ступенем бакалавра. У більшості країн Європи – зможете. Все залежить від об’ємів пройденого курсу навчання і оцінок, але який-небудь предмет завжди можна довчити. Сама безпроблемна в цьому відношенні країна – Словаччина.
З нашою допомогою:

 • ви станете студентом вже з першої спроби, оскільки ми підберемо ВНЗ за кордоном, в який ви реально зможете вступити;
 • надамо можливість пройти навчання за кордоном в тій країні і в тому університеті, про який ви мріяли;
 • підберемо кращу підготовчу програму або мовні курси;
 • допоможемо зібрати документи, візьмемо на себе спілкування з ВНЗ, домовимося з партнерами за кордоном про ваш приїзд, підшукаємо відповідне житло і зробимо багато що інше, щоб ваше навчання за кордоном було спокійним, комфортним і результативним.